08 dec

Kennis maken met Holistic Pulsing

Pulssessie voor € 30.-!

Via een kennismakingssessie van 75 minuten ter oriëntatie voor ( een deel van) de opleiding. Dit is een ideale manier om Holistic Pulsing en haar visie zelf te gaan ervaren. Naast een volledige pulssessie is er ruimte om informatie te krijgen over de opleiding. Deze sessies kosten slechts € 30,00 en kun je in vele woonplaatsen in Nederland gaan beleven.

Alkmaar   Elles Buné       info@laatjezelfstromen.nl  072-5600223 / 06-20064538

Almere           Paulien Floor                      info@me-zelf.nl                  036 5212342

Alphen a/d Rijn Marjolein Uitendaal Marjolein.uitendaal@kpnmail.nl 0172-490340

Amsterdam       Debbie Evers     debbie@vrijbewegend.nl           06-21878223

Amsterdam    Natasja Boon   babochkahealing@gmail.com         06- 40795496

Amsterdam   Marlies Jongebreur   info@praktijkjongebreur.nl    06-44096020

Apeldoorn   Tieneke Berkhof                t.berkhof@upcmail.nl        055-5337708

Apeldoorn       Maria Rovers       mgwro@ziggo.nl         055-84 33 771

Breda                 Rachel van Maurik     rmvmaurik@tele2.nl            076-8874088

Den Bosch      Zjosque  Bergman           info@zjosque.nl                     073-6426675

Den Haag       Emmy Goldbach          e.l.goldbach@planet.nl            070-3850642

Goor             Elles Tenten         elles.tenten@xs4all.nl    0547-769020 06-57235729

Groningen          Rik Masselink      rikmasselink@telfort.nl          06-43217996

Hengelo (Ov.)    Maria ter Beek    maria@holistischemassage.nu   0742509284

Hoofddorp  Douwe de Vries  draagkracht@live.nl.    06-55302755 / 023-5633442

Huizen          Vera Weiler          natural.streaming@hccnet.nl                06-20520951

Koekange   Monique Platel    info@massage-moniqueplatel.nl      0610524246

Lelystad           Topsy Langereis           t.langereis@gmail.com           0648981380

Lelystad           Jeannette Barteling  info@Mindfulnessmassage.me 0655701362

Lelystad        Godfried Kleinsmann   godfried.k@upcmail.nl              06-40117096

Lexmond       Henk van Eck        info@henkvanecktherapie.nl        06-54 39 22 94

Lochem           Ans Vermeulen       ansacvermeulen@gmail.com     0575-470173

Muiderberg    Paul Gastelaars       p.gastelaars@gmail.com            0294-264673

Nijmegen         Sietse de Jager               mail@ikpuls.nl                        06-38928282

Noordgouwe (Zeeland)   Ineke Visser  info@yoga-yogini.nl             0111-411311

Ouderkerk a.d Amstel   Sara Oomen      info@saarmassage.nl        06-51526922

Schiedam       Ria Oomen               r.oom.inbeweging@online.nl        06-40407341

Sneek             Alida de haan           alidadehaan.adh@gmail.com        06-14619998

Utrecht          Lize Haarman                lizehaarman@hotmail.com       06-48358997

Utrecht    Esmée Tiemens                  welkom@dymfna.nl                    06-28136531

Wageningen     Petra Vet                       vetpetra@gmail.com                0317-417486

Wezup (Drenthe)  Mirjam Roedolf      info@mirjamroedolf.nl              06-20946903

Zaandam            Kitty Appelman                   massana@chello.nl             075-6142894

Zutphen             Marjon Bruijn             marjon@dehelenderuimte.nl     0575-471656